• - جمعه 28 تير 1398
  خبر خوش دکتر طهرانچی به مناسبت روز دانشجو برای دانشجویان متاهل
21/9/1397 | 9:53 AM     کد خبر:311     اخبار تصویری
    تعداد بازدید: 684    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشجویانی که در مقطع کارشناسی ازدواج می کنند به طور کامل از دادن شهریه ترمی که در آن قرار دارند معاف می شوند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از ایسکانیوز، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی درباره خبرهای خوش به جامعه دانشگاهی به مناسبت روز دانشجو، اظهار داشت: این قول را می دهیم که با ارائه خدمات بیشتر، علمی کردن دانشگاه و برآورده کردن خواسته های مطلوب دانشجویان، هر سال 16 آذر خدماتی که در طول یک سال ارائه داده ایم را اعلام کنیم.

وی افزود: برای شروع، اولین خبر خوب برای دانشجویانی است که در طول تحصیل ازدواج می کنند؛ اگر این دانشجویان در مقطع کارشناسی باشند به طور کامل از دادن شهریه ترمی که در آن قرار دارند معاف می شوند.

طهرانچی ادامه داد: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی که ازدواج کنند، اگر در مقطع تحصیلات تکمیلی باشند تا 50 درصد به شهریه شان تخفیف خواهد خورد؛ همچنین نکته مهم دیگر آن است که بتوانیم ارتباط حداکثری با دانشجویان در بحث ارائه خدمات داشته باشیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به پیام رسان رسمی دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: از پیام رسان دانشگاه که تمامی فعالیت های ما را بررسی می کند فردا رونمایی خواهد شد که پل ارتباطی میان دانشجویان و نظام اداری دانشگاه آزاد خواهد بود.

وی درباره توسعه خوابگاه های متأهلی گفت: توسعه این خوابگاه ها یکی از برنامه های مهم است؛ سن ازدواج در کشور حدود 2 سال افزایش پیدا کرده و 50 درصد جوانان در دانشگاه ها حضور دارند؛ متاسفانه در یک سال گذشته صرفا به خوابگاه های مجردی توجه داشته ایم که این موضوع به خودی خود باعث افزایش سن ازدواج شده است.

دکتر طهرانچی تصریح کرد: طبق رویکرد جدیدی که در نظر گرفته ایم، به کلیه واحدها برای گسترش خوابگاه های متاهلی دستور داده ایم، چون در بسیاری از شهرهای کشور دانشجوی بومی وجود دارد و به همین دلیل نیازی به خوابگاه های مجردی نیست؛ اصل این است که فضا را برای درس خواندن همراه با خانواده برای دانشجویان فراهم کنیم.

بوشهر - تنگستان-اهرم-خیابان پاسداران-جنب مجتمع مسکونی مهر
دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگستان

تلفن : 4 - 07735229001

تماس با ما

کد پستی :7551733665

آلبوم تصاویر

نمابر :35229009

دفترچه تلفن

کلیه حققوق این پایگاه اطلاع رسانی برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگستان محفوظ است
© All Rights reserved | powered by fses co