• - سه شنبه 6 فروردين 1398
  برپایی موکب دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر در کربلا
25/7/1397 | 2:41 PM     کد خبر:295     اخبار تصویری
    تعداد بازدید: 613    

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد تنگستان از برگزاری موکب دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با حمايت واحدها و مراكز دانشگاهي در کربلای‌ معلی خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از تنگستان، محمود قدرتيان صبح امروز در جلسه شوراي فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگستان اظهار کرد: اربعین یک سمبل جهانی است و با وجود تمام توطئه‌ها و کارشکنی‌هایی که دشمنان در این عرصه داشتند، هر سال این مراسم باشکوه‌تر از سال قبل برگزار می‌شود.

رئيس دانشگاه آزاد تنگستان خاطرنشان كرد: اربعین حسینی احیای امر اهل بیت‌ عصمت و طهارت(ع) و عاشورا و ترسیم خطی از اسلام اصیل مقابل خطوط انحرافی است.

قدرتيان با تأکید بر اینکه اربعین مانوری بین‌المللی است و حتی به مراتب جمعیت بیشتری از مناسک حج در این مراسم حضور دارند، خاطرنشان کرد: این حضور باشكوه نشأت گرفته از عشق است و همین عشق می‌تواند زمینه‌ساز تحول اعتقادی و معنوی مردم باشد.

رئيس واحد تنگستان گفت: هماهنگی‌های لازم برای حضور باشكوه دانشجويان، استادان و كاركنان در مراسم پياده‌روی اربعين صورت گرفته و در صورت برگزاری كلاس‌های جبرانی، كاركنان با اعمال مرخصی استحقاقی می‌توانند در اين مراسم حضور يابند. 

قدرتيان از مشاركت كاركنان و اعضای هيأت علمی واحد تنگستان در راستای خدمات‌رساني به زائران كربلای‌معلی خبر داد و گفت: مبلغي بيش از ۵۰ ميليون ريال در اختيار موكب علم‌الهدي اهرمي قرار داده شده است.

وی با اشاره به تصميم شوراي دانشگاه آزاد اسلامي استان بوشهر و موافقت رئیس این دانشگاه گفت: بنا بر این است تا با حمايت واحدها و مراكز دانشگاهي استان، موكب این دانشگاه در سرزمين کربلای‌ معلی دائر شود

.

بوشهر - تنگستان-اهرم-خیابان پاسداران-جنب مجتمع مسکونی مهر
دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگستان

تلفن : 4 - 07735229001

تماس با ما

کد پستی :7551733665

آلبوم تصاویر

نمابر :35229009

دفترچه تلفن

کلیه حققوق این پایگاه اطلاع رسانی برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگستان محفوظ است
© All Rights reserved | powered by fses co